054-9707140

מיטה טרמית MIGUN

מיטה טרמלית

 

מיטה טרמלית היא שיטה בריאותית חדשנית המשפרת את מצבם הבריאותי של אנשים הסובלים מכאבים כרוניים , פריצת דיסק, לחץ דם גבוה וחולי פרקינסון. המיטה מצוידת בקרניים אינפרא אדומות, המחממות את נקודות הדיקור עד לעומק של שבעה ס"מ. הגלים פועלים לאורך עמוד השדרה ויוצרים עיסוי טרמי בריאותי. מיטה טרמלית פועלת כמו מסאז' שיאצו בו לוחצים על נקודות בגוף, מחזקים ומשחררים אותם.

 

איך פועלת מיטה טרמלית? המטופל שוכב על המיטה במשך 40 דקות ומקבל מסאז' מכף רגל ועד ראש, באמצעות גלגיליות קטנות הנעות על פני הגב ומחממות את שריריו. הגלגיליות עשויות אבן ירקן טבעית והן ממריצות את מחזור הדם בגוף ומפחיתות את רמת הכולסטרול בדם. תרכובת קרמית מגבירה את המרץ של המטופל פי 20 ומטהרת את הגוף מרעלים.

 

עזרה לטיפול במחלות שונות: המיטה מחזקת את השלד והשרירים, עוזרת לשכך כאבים כרוניים, מיגרנות וכאבים נוירולוגים. מיטה טרמלית משפרת מחלות מעיים, אלרגיות, פסוריאזיס, דלקות שונות. המיטה עוזרת בהורדת לחץ הדם, מועילה לחולי סכרת ולחולי פרקינסון.

 

עמוד השדרה: מיטה טרמלית מעניקה מסאז' מדהים לכל הגוף ופועלת באמצעות שש תוכניות אוטומטיות שונות ותוכנית ידנית. המיטה מעניקה מתיחה של עמוד השדרה באמצעות מקרן פנימי העשוי מאבן ירקן טבעית. המתיחה עוזרת להחזיר לעמוד השדרה את גמישותו וחוזקו.

 

עור הפנים והצוואר: כשעמוד השדרה בריא, השרירים האחראים למוצקות העור מתחזקים ועור הפנים הופך למעוצב יותר. מיטה טרמלית כוללת מקרן חיצוני ובו חמש כדוריות העשויות מאבן ירקן. המקרן פועל על אזור הפנים, הצוואר והמחשוף ובשילוב הקרינה האנפרא אדומה, זרימת הדם מתגברת פי 13. בעקבות זאת, תאי הגוף מתחדשים במהירות ועור הפנים הופך לחלק , גמיש, זוהר ובעל גוון בריא.

 

הפחתת משקל הרזייה: בנוסף ליתרונותיה הבריאותיים הרבים, מיטה טרמלית תורמת להאצת חילוף החומרים בגוף ושריפת קלוריות. בחצי שעה של שכיבה על מיטה טרמלית שורפים קלוריות כמו בריצה של שעה! (600-1200 קלוריות). הקרניים האינפרא אדומות גורמות להמסה של עודפי שומן בגוף וכבר בחודש הראשון לטיפול ניתן להפחית 4-5 ק"ג מהמשקל. החגורה הפועלת לגירוי השרירים גורמת למיצוק הבטן וחיטוב הירכיים והאחוריים.

 

הפגת מתחים: הטיפול במיטה עוזר להפיג מתחים וליהנות מזמן של מנוחה וניתוק מלחצי היומיום. לאחר הטיפול תרגישו נמרצים, מצב רוחכם ישתפר ולא תסבלו מנדודי שינה .

 

מיטה טרמלית פועלת במישור הרפואי בו היא מחזירה לחולים את הגמישות של עמוד השדרה, מסלקת רעלנים מן הגוף, משפרת את תפקוד האיברים הפנימיים ואת פעילות מחזור הדם, משככת כאבים עבור חולים כרוניים וחולי פרקינסון. במישור האסתטי, המיטה תורמת לחיטוב והרזייה, למראה בריא וצעיר של העור, השיער והציפורניים. במישור הנפשי המיטה גורמת לשיפור במצב הרוח, לשינה רגועה ותיאבון תקין.