054-9707140

כותבים עלינו

 

שאו ברכה (עיתון גל גפן, גליון 1028 מ-14.7.2010)

מיטה טרמית? טר-מיטה? טרמינלי?
 
בשבוע שעבר תפסה אותנו שפעת קיצית שלא נדע מצרות. אחרי כמה ימים של אדווילים, אקמול ודקסמול צינון למיניהם ( שלא באמת עזרו) החלטנו ללכת על משהו קצת פחות רעיל והתקשרנו למרינה טיורין, מ"הקליניקה של מרינה", שרכשה לאחרונה מיטה טרמאלית.
ממה שגיגלנו על המיטה הזאת מסתבר שהיא התשובה לכל מה שאי פעם יציק לכם בחיים ובזמן שאתם תשכבו על הגב גלגיליות קטנות יעשו לכם נעים בגב וגם יעבירו בדרך כל מחלה החל משפעת קיץ קטלנית, דרך כאבים כרוניים, לחץ דם גבוה, פרקינסון ואפילו מיגרנות. את כל זה עושות בעצם הקרניים האינפרא אדומות שמותקנות בתוך המיטה ויוצרות עיסוי טרמי דמוי שיאצו.
עד כאן מה שגיגלנו, בתכל'ס זה היה הרבה יותר שווה וכיפי. חצי שעה של שכיבה נינוחה שהרגישה כמו ציפה על ים גבה גלי, החזירה לנו את היכולת לקחת אוויר לריאות וחזרנו לנשום. רגע לפני שהתנפלנו על מרינה בחיבוקים ונשיקות היא הוסיפה שהמיטה גם גורמת להאצת חילוף החומרים בגוף ושריפת קלוריות ככה שבחצי השעה ששכבנו שם גם שרפנו קלוריות כמו בריצה של שעה! (600-1200 קלוריות פלוס מינוס). יותר מזה לא יכולנו לבקש.
אז נכון שכרגע עוד צריך לטפס 4 קומות עד לסטודיו, אבל המיטה שמחכה למעלה שווה כל מדרגה ומדרגה ומרינה הבטיחה לנו שבשבועות הקרובים היא תעביר את המיטה לקליניקה בקומת קרקע. המלצה שלנו: קחו את עצמכם לשם בדחיפות. ממה שאנחנו למדנו על בשרנו- מסאז' זה ממש לא מותרות אלא השקעה עסקית. חצי שעה וגם אתם תוכלו לנשום, לרזות או לרחף. אפשר גם הכל ביחד.
הקליניקה של מרינה * 054-9707191* חרצית 27 * מודיעין